Stalowe Kominy - oferuje

Masz pytania lub chcesz
złożyć zamówienie?
608 921 289
pn-pt 10.00-18.00
Darmowa
dostawa
za zakupy od 300 zł

Przedłużenia komina

Przedłużenie komina

PROFESJONALNE, najlepsze na rynku! Dwuścienne izolowane przedłużenie komina. Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej gat 1,4404. Produkt żaroodporny, kwasoodporny, odporny na pożar sadzy. Przystosowany do pracy w trybie suchym i mokrym. DO WSZYSTKICH PALIW STAŁYCH I PŁYNNYCH (węgiel, miał, drzewo, pelet, gaz, olej opałowy itp.)

Przedłużenie komina przeznaczone jest do nadbudowania istniejących kominów ceramicznych (ceglanych i systemowych ) w tym również kominów zabezpieczonych wkładem kominowym stalowym kwasoodpornym. Stosowane jest w celu poprawienia ciągu kominowego. Przedłużenie komina może być zabudowane do odprowadzania spalin z wszelkich urządzeń grzewczych atmosferycznych, spalających dostępne na rynku paliwa.

Przedłużenie komina znajduje swoje zastosowanie w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Produkt w jednej części zapewnia prosty i szybki w montaż i minimalizuje ryzyko popełnienia błędu, natomiast po zainstalowaniu nie ma mostków termicznych. Przedłużenie charakteryzuje się wysoką sprawnością podczas uruchamiania i wygaszania urządzenia grzewczego. Posiada właściwości samooczyszczające się dzięki zastosowaniu stali wysoko polerowanej.

Katalog techniczny - 8 MB

 
 
Kontakt ze specjalistą
tel. 608 921 289